close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE NARODÓW ZJEDNOCZONYCH

 • Rynek zamówień Narodów Zjednoczonych (NZ) jest dostępny dla firm z całego świata, w tym dla polskich. Roczna wartość tego rynku sięga 15 mld USD. Poszukiwane są towary i usługi ze wszystkich branż. Aby otrzymywać informacje o bieżących ofertach i brać udział w przetargach należy się zarejestrować pod adresem:

  www.ungm.org

   

  Strona UNGM (United Nations Global Market) jest kanałem zamówień publicznych NZ. Tworzy rynek, na którym spotykają się pracownicy NZ i zainteresowani kontraktorzy. Tym kanałem firmy otrzymują informacje o przetargach.

   

  Przedsiębiorca, który jest zainteresowany przetargami w ramach NZ musi się zarejestrować w systemie UNGM, aby dostać się do katalogu firm NZ. Znajdują się w nim zamówienia publiczne ze strony 22 organizacji NZ.  Rejestracja w systemie jest bardzo łatwa i nic nie kosztuje. System automatycznie dopasowuje firmy do organizacji zgodnie z profilem (system zawiera kody dla produktów i usług). Portal ten pozwoli skatalogować Państwa ofertę i na bieżąco przekazywać informacje nie tylko o otwarciu przetargu, ale również o najbliższych planach jeśli chodzi o zamówienia. Sami Państwo wybierają poziom aktywności odpowiadającej zdolnościom waszej firmy, finansowej sile i strategii.

   

  Przedsiębiorcy mogą się rejestrować na 3 poziomach wartości kontraktów:

  • poziom podstawowy – kontrakty poniżej 40.000 USD;
  • poziom 1 – kontrakty do wysokości 500.000 USD;
  • poziom 2 – kontrakty powyżej 500.000 USD.

  Organizacje działające w ramach NZ ogłaszają zamówienia publiczne w następujących dziedzinach:

   

  Produkty:

  Żywność, farmaceutyki, pojazdy, komputery i oprogramowanie, systemy mieszkalne i ochrony, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt laboratoryjny, chemikalia, materiały budowlane.

   

  Usługi:

  Usługi czarterowe, ochrona, usługi inżynieryjne, usługi budowlane, transport drogą morską/powietrzną, usługi konsultingowe, telekomunikacja.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: